6. 8. 2020

Červencové úspěchy našich tenistů

Třebaže prázdninové období patří spíše odpočinku, naši členové rozhodně nezaháleli a sbírali úspěchy na všech frontách. A protože jich v červenci byla opravdu hromada, níže přinášíme jejich souhrn.


Dospělí a dorost

Horáková Petra

dospělí - TC Brno „A“ – 1. místo ve čtyřhře

dospělí - TC Dvůr Králové „A“ – 3. místo ve čtyřhře¨

dospělí – TREND Sport z.s. „A“-2. místo čtyřhra

dospělí – TC Třinec „B“-3. místo čtyřhra

dospělí -TK Znojmo -2. místo dvouhra, 1. místo čtyřhra

Davidová Natali

dospělí – Sokol Brno Žabovřesky „C“ – 2. místo dvouhra, 1. místo čtyřhra

dorost – TJ Baník OKD Ostrava „A“ – 3. místo čtyřhra

dorost -TK Deza Val.Mez. „B“ - 2. místo čtyřhra

dorost – ŽLTC Brno „B“ – 2. místo čtyřhra

Zástěrová Lucie

dorost - TO SK Mělník „B“ – 2. místo dvouhra, 3. místo čtyřhra

dorost – ITS Tennis club „C“ - 2. místo dvouhra

Juřena Michal

dorost – Tenis Slovácko „C“ – 1. místo dvouhra a čtyřhra

dorost – TJ Zbrojovka Vsetín „C“ – 2. místo čtyřhra

dorost – ŽLTC Brno „B“ – 2. místo čtyřhra

Novák Lukáš

dorost – TJ Zbrojovka Vsetín „C“ – 3. místo čtyřhra

Prusenovský Adam

dorost – TJ Kraví Hora Brno „C“ – 1. místo čtyřhra

 

Mikulcová Nela

dorost – Tenis Slovácko „C“ – 3. místo dvouhra

dorost – NTC Kyjov „C“ -2. místo čtyřhra

Starší a mladší žactvo

 Majc Mario

ml. žáci - HTK Třebíč „B“ – 1. místo dvouhra i čtyřhra

ml. žáci – SK Hamr „A“ – 3. místo čtyřhra

ml. žáci – účast na MČR jednotlivců

Ostravská Adela

st. žáci – TC Holešov „C“ – 1. místo dvouhra i čtyřhra

ml. žáci – účast na MČR jednotlivců

Majc Andre

ml. žáci - HTK Třebíč „B“ – 1. místo čtyřhra

Páže Tomáš

ml. žáci - HTK Třebíč „B“ – 2. místo čtyřhra

Hanačík Antonín

st. žáci – TK Bystřice p. Hostýnem – 1. místo dvouhra i čtyřhra

st. žáci – TK Deza Val. Mez. “B“ - 3. místo čtyřhra

Šmídová Karolína

ml. žáci – TK Mohelnice „C“ -3. místo dvouhra

ml. žáci – TK Blansko „C“ – 2. místo dvouhra, 1. místo čtyřhra

ml. žáci– TK Zlín „C“ - 2. místo dvouhra a čtyřhra

Ostravský Jiří

ml. žáci– TK Mohelnice „C“ -3. místo čtyřhra

ml. žáci – TK Zlín „C“ - 3. místo dvouhra

ml. žáci - TK Deza Val. Mez - 3. místo čtyřhra

Hlobilová Tereza

ml. žáci - TK Zlín „C“ - 3. místo dvouhra, 3. místo čtyřhra

Prusenovský Jan

ml. žáci - Beskydský tenisový klub „C“ - 2. místo čtyřhra

Baby tenis

 Naši nejmladší vytvořili perfektní partu a sbírají úspěchy na turnajích. Medailové umístění posbírali Jirka Lešinger, Agi Hujíková, výborná umístění na silně obsazených turnajích získali Lena Švecová, Kristy Marušáková, Eliška Burdová. Zkušenosti posbírali Táňa Ostravská, Klárka Patáková, Noel Šimonič a Eliška Váňová.

 

Z hostujících hráčů, kteří se připravují v našem klubu :

Hrazdil Jan

dorost – TJ Jiskra Třeboň „B“- 1. místo dvouhra

dorost –TK na Dolině“B“- 2. místo dvouhra, 1.místo čtyřhra

dorost- TK SC Ostrava „A“- 3. místo dvouhra

Šmédek Jaroslav

dospělí – TC Brno „A“- 3.místo čtyřhra

dospělí – Jiskra Otrokovice „B“- 3. místo čtyřhra

Váňa Tomáš

Starší žáci – TC Kyjov „C“ - 1. místo dvouhra čtyřhra

Starší žáci – Tk Strážnice „C“ - 1. místo dvouhra čtyřhra