23. 4. 2020

Tenisové kurty na Vršavě již v provozu! Objednávejte na tel. 770 120 066

A je to tady! Zlínský tenisový klub startuje od čtvrtku 23. dubna na svých venkovních antukových kurtech na Vršavě letní sezonu nejen pro závodní hráče, ale i své členy a celou širokou tenisovou veřejnost. „Všechny dvorce v areálu na Vršavě jsou k dnešnímu dni v podstatě připraveny ke hře, nadále však trvají určitá omezení v souvislosti s COVID-19,“ upozornil předseda TK Zlín Jan Macharáček.


Od čtvrtka 23. dubna 2020 bude ve všední dny vždy od 8.30 hodin v provozu recepce, kde si můžete začít objednávat dvorce jako v letech minulých. „K objednávkám bude jako tradičně k dispozici i telefonní číslo na recepci - 770 120 066. Pokud se opakovaně nedovoláte, kontaktujte přímo mě na čísle 602404680,“ vzkázal šéf klubu.

O víkendu bude provoz recepce upravován dle vytíženosti dvorců. „V ranních a dopoledních hodinách recepce zatím fungovat nebude. Chcete-li tedy hrát ráno, objednejte se prosím den předem. Objednávat dvorce je možné nejvíce šest dní dopředu,“ upřesnil Macharáček.

Bufet TK Zlín v areálu Vršava bude minimálně do 25. května fungovat formou „okénkového“ prodeje bez možnosti využití nejen vnitřního, ale také venkovního posezení. „Veškeré zázemí, tedy klubovna, šatny, sprchy, toalety a další musí zatím zůstat uzavřeny. Respektujte prosím pokyny obsluhy,“ žádá předseda. „Doufám, že se omezující opatření budou postupně uvolňovat. O všech změnách vás budeme opět informovat e-mailem a nebo na našich webových stránkách www.tkzlin.cz,“ dodal Jan Macharáček.