23. 10. 2019

Tenisoví matadoři si v sobotu ve Zlíně zahrají turnaj ve čtyřhře

V přetlakové hale ve Zlíně na Vršavě bude v sobotu k vidění mezinárodní halový tenisový turnaj ve čtyřhře amatérů nad padesát let - Podzimní debly na Vršavě.


Podnik, který je zařazený do celoroční české série Senior´s Tour 2019, začíná v 9 hodin. Prezentace probíhá mezi 8.15 a 8.45 hodinou. Startovné je 600 Kč.

Na čtyřech antukových kurtech se bude nejprve hrát skupinovým systémem, nejlepší páry postoupí do vyřazovacích zápasů. Pořadatelé připravili také Soutěž útěchy. Semifinálové duely a finálové utkání jsou na programu mezi 15. a 17. hodinou. Očekává se účast 10 až 15 párů z Česka a Slovenska. ,,Turnaj je otevřený pro všechny zájemce, kteří budou chtít poměřit síly s elitními amatérskými deblovými padesátníky. Podmínkou ale je zrušená registrace v jakémkoliv tenisovém klubu,“ zve do Zlína ředitel turnaje Jan Nahodil.

Loňské Podzimní debly na zlínské Vršavě vyhráli Brňan Petr Handlíř s valašskomeziříčským Josefem Kučírkou. Vítězové ve finále porazili Petra Vrbu s Miroslavem Petruželou (Lipník nad Bečvou, Daskabát u Olomouce) 6:2.