13. 8. 2019

V sobotu se bude ve Zlíně hrát Grand Slam ATP Valašska

Opět na našich antukových kurtech ve Zlíně v areálu na Vršavě se bude v sobotu konat další z turnajů série tenisových amatérů ATP Valašska. Šesté zastavení v rámci dlouhodobého seriálu startuje od 9 hodin, prezentace bude probíhat od 8.15 hodin. Hrát se bude na šesti kurtech. ,,Turnaj je vypsán jako Grand Slam. Proto se bude bodovat dvojnásobně,“ prozradil ředitel celého okruhu Jan Nahodil.

 

 


Ten také nabádá všechny zájemce, aby neotáleli s přihláškami. ,,Prezentovat se může maximálně dvaatřicet hráčů. A protože je o turnaj zájem, doporučuji zajistit si účast ve Zlíně raději včas. V sázce jsou totiž ještě důležité body před závěrečným Turnajem mistrů. Startovné je 450 Kč,“ upozorňuje Nahodil.

Turnaj se bude hrát celý den, vyvrcholí rozhodujícími finálovými zápasy mezi 16. a 18. hodinou.

Nasazení hráčů v 6. turnaji ATP Valašska 2019: 1. Martin Plášek (Luhačovice), 2. Jan Kostka (Valašské Klobouky), 3. Martin Kačáni (Trenčín), 4. Radek Hořák (Brumov-Bylnice), 5. Jiří Machara (Štítná nad Vláří-Popov), 6. Anton Oškrobaný (Považské Bystrica), 7. Pavel Nevrlka (Svatý Štěpán), 8. Ladislav Psota (Valašské Klobouky).