21. 3. 2019

Zimní Grand Prix amatérů nad 50 let startuje už v sobotu

V sobotu 23. března 2019 se v naší přetlakové hale ve Zlíně na Vršavě koná 2. ročník otevřeného mezinárodního turnaje ve dvouhře tenisových amatérů nad 50 let Zimní Grand Prix Zlína 2019. Halový podnik, který budu probíhat na čtyřech antukových kurtech, jehož se zúčastní maximálně 28 hráčů, je zároveň čtvrtým turnajem české série Senior´s Tour 2019. Prezentace probíhá od 8.45 hodin do 9.15 hodin. První smeče budou v krajském městě k vidění od 9.30 hodin.


 

,,Hrát se nejprve bude skupinovým systémem. Nejlepší dva hráči z každé skupiny postoupí do vyřazovacích zápasů. Semifinálové duely a finálové utkání budou k vidění mezi 14. a 16. hodinou,“ informuje ředitel turnaje Jan Nahodil.

Ten také upozorňuje, že startovné je 600Kč. ,,V jeho ceně je pronájem haly, míče, snídaně, oběd, poháry a věcné ceny,“ prozradil Nahodil.

Prvenství v loňském premiérovém ročníku Zimní Grand Prix Zlína vybojoval v konkurenci 20 tenistů Petr Handlíř. Brňan ve finále porazil Slováka Petera Mišíka z Ilavy. Dušan Machala skončil devátý, Petr Polák (oba Zlín) desátý a Ladislav Matušinec ze Štítné nad Vláří čtrnáctý.