turnaje OPEN

V tenisovém areálu ve Zlíně na Vršavě se konal 6. turnaj ATP Valašska OPEN, který byl turnajem série GRAND SLAM, tudíž získané body měly dvojnásobnou hodnotu. Do Zlína přijelo 24 hráčů a turnaj měl velmi dobrou herní úroveň, o kterou se postaralo mnoho nových tenisových tváří! Celkovým vítězem turnaje GRAND SLAM se stal po velmi dobrém výkonu Honza Kostka z Val.Klobouk, který ve finále porazil Martina Marušáka ze Zlína. 3.místo v turnaji obsadili Miloš Juříček ze Vsetína a Pavel Nevrlka z Val.Klobouk. Vítězem turnaje velké útěchy a celkové 9.místo v turnaji získal Lukáš Rakušan ze Zlína, vítězem malé útěchy se stal Peter Barták ze Zlína.

Seriál ATP Valašska OPEN 2018 pokračuje v neděli 9.září 2018 závěrečným turnajem MASTERS, který se uskuteční v tenisovém areálu TOPAS Clubu v Brumově. Kategorie Cibula Cup i OPEN.